Uroda Życia – wywiad „Zmieniłam tycie, na życie”W październikowym wydaniu magazynu „Uroda Życia” ukazał się wywiad – rzeka z Moniką Honory – autorką Programu Przemian i ekspertem holistycznego odchudzania. Przeprowadziła go Redaktor Naczelna pisma – Anna Maruszeczko, znana z empatii, doskonałej umiejętności słuchania i zainteresowania losami drugiego człowieka. Nic więc dziwnego, że rozmowa miała bardzo intymny i pogłębiony charakter.

Monika Honory opowiedziała w niej swoją historię – kobiety z otyłą przeszłością. Wiele wątków i emocji znanych jest bardzo dobrze osobom borykającym się z nadmiarem kilogramów. Jest to historia walki ze sobą, stawiania czoła krytyce rówieśników, niezrozumieniem otoczenia. Monika opowiada o wielu próbach, które podejmowała by zredukować swoją wagę – często były one drastyczne, szkodliwe dla zdrowia i psychiki. Wiązały się z euforią wywołaną przez chwilowe sukcesy sukcesów oraz załamaniami, spowodowanymi nietrwałością rezultatów i powracającym efektem jo-jo.

Wszystkie te porażki były jednak nauką, które doprowadziły Monikę do konstruktywnych wniosków. Zawarła je w Programie Przemian – holistycznej metodzie odchudzania, która skupia się nie tylko na ciele, ale i na psychice osoby odchudzającej się, a także na różnych aspektach życia. W wywiadzie Monika opowiada jak zmieniło się jej życie i jak obecnie pomaga innym – wpierając i inspirując do dbania o siebie.
Kategorie: Media

-->

Odchudzanie bez efektu jo-jo