Jestem charyzmatyczną promotorką wielkich przemian. Od lat moją pasją jest ciało i ludzi organizm. Pielęgnuję moją duszę holistyczną. Dodatkowo jestem wieloletnim doradcą, inspiratorem i menagerem na rynku SPA.

Moja przeszłość to historia otyłej kobiety, która całe życie bezskutecznie walczyła z nadmiarem kilogramów. Ten „nadmiar” w pewnym momencie wyniósł 40 kg. Wypróbowałam na sobie bardzo wiele diet. Mój organizm doświadczył wielu negatywnych skutków stosowania głodówek, diet monoskładnikowych, niskokalorycznych, białkowych, sokowych, ograniczających, „diet z torebki”, tabletek „cud” i innych metod, które obiecywały szybki i duży spadek wagi. Prawie za każdym razem chudłam i zawsze pojawiaj się efekt jo-jo.

Z jednej strony niespełnione marzenie o szczupłej sylwetce, a z drugiej zniechęcenie porażkami stosowania wszystkich dotychczasowych diet, doprowadziły mnie do opracowania autorskiego programu redukcji wagi: „Przemiany wg Moniki Honory”.

W początkowej fazie tworzyłam go tylko dla siebie. Wiedza teoretyczna zdobyta podczas kursów, konsultacji lekarskich, a także wyniesiona z tomów książek, stanowi silną podstawę Programu. Jednak jego niezaprzeczalną i największą wartością jest moje doświadczenie, na którym jest on oparty.

Głównymi założeniami Programu są: zdrowo i bez efektu jo-jo.

Gdy skutecznie schudłam 40 kg a utracone kilogramy nie wracały, coraz więcej osób zaczęło interesować się moim Programem. Odpowiadając na zapotrzebowanie zainteresowanych, napisałam książki kulinarne: każda z 45 moimi przepisami na zupy: „Zupy sycące ale nietuczące” poradnik: „Przygotowanie do odchudzania”.

Organizuję warsztaty z tymi, którzy odchudzają się ze mną, jestem prelegentką na konferencjach, prowadzę konsultacje z tymi, którzy chcą skorzystać z mojego Programu. Robię to wszystko po to, aby pokazać tym, którzy poddali się po nieskutecznym stosowaniu wielu diet, że jest dla nich jeszcze inne rozwiązanie. Udowodniłam, że nie trzeba rezygnować z ulubionych smaków, nie trzeba liczyć kalorii, ważyć produktów, odczuwać głodu i ćwiczyć w pocie czoła.

Smacznie, zdrowo, bez wyrzeczeń, a przede wszystkim z szacunkiem do siebie i swojego ciała – tak przechodzi się Program: Przemiany wg Moniki Honory.

 

Opinie o Programie

Jednorazowa Konsultacja

Zamów newsletter!

Zachęcam do subskrypcji newslettera Przemiany wg Moniki Honory. Regularnie otrzymywać będziesz informacje związane z Programem Przemiany – w tym przepisy, nowości, artykuły i materiały motywacyjne. W każdym momencie istnieje możliwość rezygnacji z subskrypcji.

[FM_form id=”1″]

Odchudzanie bez efektu jo-jo