Jestem praktykiem i z pasji teoretykiem.

Mając bogate doświadczenie w tematyce odchudzania, zajęłam się pomocą innym, którzy chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Cechuje mnie przede wszystkim duże zrozumienie psychiki i kondycji osoby otyłej.

Z autopsji znam wszystkie przeszkody, które pojawiają się na drodze w procesie odchudzania. Nauczyłam się je pokonywać, omijać i krok po kroku dążyć do celu.

Korzystając z mojego doświadczenia i mojej wiedzy, współpracuję z osobami z nadmiarem kilogramów i każdego dnia z szacunkiem i zrozumieniem wspólnie dążymy do zredukowania masy ciała.


Jeśli chcesz zdobyć szczegółowe informacje o Programie Przemian, możesz skorzystać z jednej z poniższych form konsultacji.

Konsultacja telefoniczna lub konsultacja osobista (spotkanie)

To propozycja skierowana do tych, którzy kompleksowo chcą dowiedzieć się, jak przygotować się i przejść przez wszystkie cztery etapy Przemiany.

Podczas tej jednorazowej rozmowy lub spotkania układam propozycję dopasowaną indywidualnie do danej osoby, mając na względzie to, że każdy program redukcji masy ciała musi uwzględniać psychikę osoby otyłej.

Dowiesz się, na czym polega „prostota” mojej metody i dlaczego zaprzecza wielu innym znanym teoriom.

„zdrowo -40kg bez efektu jo-jo” – oto moja wizytówka, potwierdzająca skuteczność programu.

Podczas rozmowy dowiesz się m.in.:

 • Na czym dokładnie polega program „Przemiany wg Moniki Honory”;
 • Od czego zacząć swoją Przemianę;
 • Jak się do tego przygotować;
 • Szczegółowo omówię każdy z 4 etapów Przemiany;
 • Jak gotować zupy i czego unikać;
 • Jak śledzić swoje postępy;
 • Co się dzieje z organizmem na początku procesu;
 • Jakich reakcji organizmu możesz się spodziewać i jak się do nich przygotować;
 • Odpowiem na najczęściej pojawiające się pytania, np.:
  • Co z ćwiczeniami;
  • Kiedy będę jeść stałe posiłki;
  • Co zrobić jeśli będę miała ochotę na coś słodkiego;
  • Co zrobić jak będę w podróży i nie będę mógł zjeść zupy;

Po tej rozmowie, która trwa około 60-90 minut, będziesz posiadał komplet informacji, które pozwolą Tobie w samodzielny sposób przejść przez całą Przemianę i z sukcesem zredukować wagę.

Konsultacja + książki – to pakiet, zawierający jednorazową konsultację telefoniczną oraz zestaw dwóch książek: „Przygotowanie do odchudzania” oraz „Zupy sycące ale nietuczące”.

Konsultacja uzupełniająca – jeśli po pewnym czasie od takiej rozmowy będziesz chciał zweryfikować swoje osiągnięcia i zasięgnąć kolejnych porad, skorzystaj z konsultacji uzupełniającej.

Indywidualny Miesięczny Plan Przemian telefoniczny lub Indywidualny Miesięczny Plan Przemian (spotkanie) – to pakiet:

 • Główna, pierwsza konsultacja oraz druga uzupełniająca
 • Pakiet dwóch książek: „Zupy sycące ale nietyczące” oraz „Przygotowanie do odchudzania”

Bierz życie w swoje ręce i zaczynić sam spełniać swoje marzenia!

„Zdrowo -40kg bez efektu jo-jo” – oto moja wizytówka, potwierdzająca skuteczność programu.

 

Opinie o konsultacjach
Niestety nie mogę wyrazić opinii na temat konsultacji…Bo to nie była konsultacja…To była rozmowa z przyjaciółką, która doskonale wie co przeżywam, jak się czuję, nie ocenia i nie wydaje opinii na mój temat. To nie konsultacja – to rozmowa z mądrą kobietą, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pokazuje, że jest światełko w tunelu, motywuje i pokazuje jak osiągnąć marzenia 😀Paulina
Potrafisz bardzo przyjaźnie przekazać informacje niezbędne do rozpoczęcia przemiany i w bardzo prosty sposób tłumaczysz cały program, a dzięki temu, że mówisz o programie używając swojej osoby jako przykładu cały program staje się realny – ma twarz, a nie jest jedynie informacją do której trzeba się zastosować. Jednocześnie potrafisz zmotywować i objaśnić – a to rzadka cecha. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości czy skorzystać z „konsultacji” to powiem tak…Nie trać szansy rozmowy ze wspaniałą kobietą, która odmieni twoje życie, a przynajmniej opowie tobie jak możesz zacząć odmieniać je sam 🙂 Paulina
Przed chwilą skończyłam telefoniczną konsultację z Panią Moniką. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Pani Monika szczegółowo wyjaśniła poszczególne etapy programu, wskazywała na trudne momenty, które mogą się pojawić. Ja czuję się doinformowana i dodatkowo zmotywowana. Bardzo pomaga mi takie odczucie, że zmierzam się z czymś co może być mi przyjazne i jednocześnie skuteczne, bez tych wszystkich karkołomnych wyrzeczeń. Nie znajduję żadnych minusów tej konsultacji.Zofia
ja juz jestem po konsultacji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona nie spodziewalam sie ze ta dieta bedzie tak prosta i nie skomplikowana
wystarczy sie trzymac rad pani Moniki i to wszystko. przyznam szczerze ze obawialam sie czy to beda dobrze zainwestowane pieniadze ale nie potrzebnie buzo porad o ktorych wczesniej nie mialam pojecia. zaczynam od jutra i bede wszystkim serdecznie polecac bo warto zainwestowac.Pani Moniko jest pani wielka:).Renata
A więc do telefonicznej konsultacji powiem szczerze podeszłam bardzo sceptycznie ale zostałam mile zaskoczona:)! Nawet przez telefon Pani Moniko oddaje Pani swoją pozytywną energię , entuzjazm i pozwala Pani uwierzyć ze się uda tym razem.
Przekaz jest bardzo przejrzysty , mówi Pani powoli i wyraznie, wszystko spokojnie można zapisać…Mimo wszystko mam nadzieję ze osobiście kiedyś sie spotkamy ale to juz po mojej przemianie ….:) Pozdrawiam serdecznie.Sylwia
Chciałam podziękować. Minęło ok 10 dni od naszej konsultacji. Jem zupki z Twoich przepisów – nie tylko ja – dołączył się syn i mąż. Nie czuję się głodna. Całkowicie straciłam zainteresowanie słodyczami, a wcześniej ciągła „dieta” była poprzedzielana atakami wilczego głodu. Kończyło się na dużych zakupach w cukierni i oczywiście ciągłym tyciem. Najważniejszym jest to że obecnie waga ruszyła w dół (miałam się nie ważyć ale jest to takie przyjemne). Moniko muszę szczerze podziękować za konsultacje, podczas których miałam wrażenie, że jestem najważniejsza. Nie było żadnego pośpiechu z Twojej strony. Mam porównanie. Wcześniej korzystałam z G.S. ok 1,5 roku, N.jakieś 10 miesięcy i dwoje dietetyków. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.Katarzyna
27.04 miałam konsultację telefoniczna.
Wcześniej wypisałam sobie w punktach wszystkie tematy o które chciałabym zapytać.
Monika rozmową pokierowała tak że jej „opowieść” o sobie i swoim odchudzaniu zawierała odpowiedzi na wszystkie moje pytania.
Konsultacja ta była dla mnie ogromna motywacją.Beata
Zgodnie z naszą rozmową chciałabym się odnieść do konsultacji, która miała miejsce 27/04/2016r., a oceniam ją bardzo dobrze z uwagi na:

– bardzo jasną i przejrzystą treść przekazu,
– tempo Twojej wypowiedzi, które umożliwia sporządzenie dokładnych notatek,
– brak reklam oraz rekomendacji suplementów diety czy też produktów konkretnych firm/producentów,
– przedstawienie możliwości stosowania różnorodnej gamy produktów, gdzie, na pewno, każdy znajdzie wiele swoich ulubionych, bez konieczności wielu wyrzeczeń. Zakazy i liczne ograniczenia stanowią niemałe obciążenie psychiczne/emocjonalne dla osób, które decydują się na, nieraz bardzo trudne i duże, zmiany w swoim życiu, a u Ciebie tego nie ma,
– fakt, iż osoba przystępująca do Programu po zakończeniu rozmowy ma dokładne informacje o tym w jaki sposób i kiedy powinna realizować kolejne etapy.

A już poza konsultacją: super pomoc stanowi Twoja książka o zupach, gdzie oprócz konkretnych przepisów odnalazłam wiele cennych informacji o ziołach, przyprawach oraz jakie powinnam wybierać zupy na poszczególne pory dnia.
Jednak najbardziej cenne są Twoje doświadczenia, którymi się dzielisz podczas konsultacji, to wszystko z czym musiałaś się zmierzyć, a co w rezultacie doprowadziło Cię do szczęśliwego zakończenia tej „drogi przez mękę” – jest to bardzo motywujące i pozwala uwierzyć w niemożliwe.Grażyna

Jak zamówić konsultację?

Jeśli jesteś zainteresowana konsultacją:

  • Przejdź do sklepu i dokonaj zakupu usługi – w tym miejscu
  • Następnie wypełnij poniższy formularz podając numer zamówienia ze sklepu:

 

FreshMail.pl

FreshMail.pl
 
Odchudzanie bez efektu jo-jo